Aktualności

Aktualności: I co teraz?

Przydałoby się zrobić jakiś wpis dotyczący aktualności. Jak zauważyliście w nocy z czwartku na piątek przesłałam ostatni rozdział Bicia zegara, a w związku z tym skończyły mi się fanfiki do Powrotu do przyszłości. Tak jak obiecałam użytkownikowi Annabell, następne w kolejce są fanfiki do disnejowskiego Herkulesa, a konkretnie – seria Opowieści hermesowe. Jak sama nazwa wskazuje, głównym bohaterem będzie Hermes, który jest zresztą moim ulubionym greckim bogiem. Jeszcze trochę wam powiem we właściwym wstępiem, a na razie chcę tylko oznajmić, że swego czasu dostałam za tę serię wyróżnienia w konkursie na fanfika organizowanego przez Polską Bazę Fanfiction.

Dalej – w tę środę prześlę wam finałowy rozdział Miłości van Hoovena. W związku z tym muszę wykombinować, co powinno być następne w kolejce. Mam, co prawda, opowiadanie spinoffowe o tym, co działo się z doktorem Markusem Wilmutem od wyjazdu Cedricka z Denzy do pojawienia się doktora w Belvazie, ale to opowiadanie wymaga kilku poprawek i jest długie, więc zostanie podzielone na odcinki. Średnio mam zamiennik, chociaż wciąż szukam inspiracji, no i nie wiem, czy moja wena będzie na tyle silna, abym była w stanie przesyłać co tydzień nowy rozdział.

Na koniec zostały nam artykuły. Jako że jeszcze przed swoimi urodzinami oglądałam w kinie Hobbita: Niezwykłą Podróż, miałam fazę na ten film (i książkę Tolkiena, of course), i planowałam napisać m. in. artykuł o hobbitach i niziołkach. Obecnie ta faza obumiera (tak to jest z moimi fazami – jedne trwają kilka miesięcy, a inne tydzień, a jeszcze inne nawracają), a ja w tym czasie miałam pomysły na artykuł o roli psa jako kompana głównego bohatera, listę ulubionych pobocznych postaci, a także artykuł-poradnik dla fanfikowców. Tak czy inaczej fajnie by było, gdybyście mi powiedzieli, co byście woleli. Który artykuł najbardziej wam pasuje?

Cały czas też myślę o tym, czy by nie zorganizować Miesiąca Lucky Luke’a. Zobaczymy. Zostawcie mi w komentarzach jakieś informacje o tym, jakie są wasze preferencje co do poruszanych w tym poście kwestii.

2 myśli na temat “Aktualności: I co teraz?

  1. Chętnie przeczytam jakiś artykuł bez względu na temat, ale ciekawi mnie zwłaszcza ten artykuł – poradnik. To coś nowego, czy umknęło mi w Twojej twórczości?Lubię \”Opowieści hermesowe\” 🙂

Leave a Reply