Fantastyczny Kwiecień · Miesiące z...

Aktualności: Tak oto zaczyna się Fanatystyczny Kwiecień

Witajcie! Postanowiłam wreszcie zrobić jakiś Miesiąc z… i jako że ostatnio długo rozmyślam o Harrym Potterze, doszłam do wniosku, że mógłby być to Miesiąc z Fantastyką.

Tak więc w piątki (poczynając od pojutrza) będę wam przesyłać fanfiki do Przygód Merlina, w najbliższym Podręczniku fanfikowca omówię magię w fanfiction (zarówno jako element wprowadzony przez autora to świata niemagicznego, jak i jako wykorzystanie magii już zaistniałej), a być może w niedalekiej przyszłości pojawi się wreszcie jakieś Ze wspomnień fana odnośnie serii fantasy, na które miałam swego czasu fazę. Spróbuję też skończyć wreszcie Merlinową Retrospektywę.

W każdym razie czeka nas fantastyczny, magiczny, robiący mieczem, naparzający na orków kwiecień.

2 myśli na temat “Aktualności: Tak oto zaczyna się Fanatystyczny Kwiecień

  1. A Meg jak zwykle nie słucha opinii ludzi, którzy piszą, że nie ma sensu dawać na bloga (tematycznego!) swoich prac, które są już w kilku miejscach w sieci :PAle artykułu o magii w fanfikach jestem ciekawa.

  2. Mnie to cieszy, ale ja Przygody Merlina nadal kocham miłością bezgraniczną i nieco szaloną, więc dla mnie każdy tekst z tym serialem związany to powód do radości.

Leave a Reply