Aktualności

Aktualności: Okładki wykonane przez różnych ludzi, czyli w końcu trzeba się pochwalić

Terminy gonią, a pomysły na artykuły przychodzą, zwłaszcza, że ostatnio mam wreszcie wenę, aby napisać kontynuację fanfika do Avengers z Tatą Starkiem. Niedawno poprosiłam też znajomą, żeby zrobiła mi okładkę do tego pierwszego fika. W czasie, kiedy ja będę na nią czekać, mogę się w sumie pochwalić innymi jej pracami. Niektórzy z was mogą śledzić jej bloga, toteż może nawet widzieli więcej jej  okładek, a jeśli nie, to mam nadzieję, że was tym postem zachęcę do zapoznania się z jej twórczością, tak plastyczną, jak literacką.


Zacznijmy od okładki do utworu, który gości na Planecie Kapeluszy w czasie Fantastycznego Kwietnia, czyli merlinowego fika Rzeczy, o których nie wiedziałem.

Pozostając w fandomie Przygód Merlina mamy zbiór one-shotów:

I jeden z moich najlepszych fanfików – Wyzwanie – które opowiada o tym, jak Merlin przyjmuje wyzwanie tajemniczego Trzynastego z Dwunastu i otrzymuje znaki, że niebawem zginie.

I druga wersja (nawet fajna, ale osobiście wolę pierwszą):

Zmieniamy klimat, chociaż pozostajemy w sferze BBC, bo oto okładka  do kryminału poświęconego Mycroftowi Holmesowi w żałobie, któremu ktoś przysyła anonimy. (To druga wersja. Pierwsza mi się nie podobała, więc skopiowałam tylko tą.)

Mamy też tapetę (XD):

I dwie wersje okładki do partnerfika, który powiada o wydarzenia z Pękającego lodu z perspektywy innej osoby.

A na koniec coś z zupełnie innej beczki – okładka koleżanki Hermi do mojego autorskiego opowiadania Tysiąc żywotów Seta:

 

Leave a Reply