Kategorie
Aktualności

Aktualności: Plany na najbliższą przyszłość

Advertisements

O tym, że chcę napisać coś na temat czwartego sezonu American Horror Story, wiecie już z tegorocznego Halloweenu, ale ostatnimi czasy śledzę kilka seriali i o nich też zamierzam się wypowiedzieć szerzej (z analizą postaci, fabuły itd.), kiedy tylko dojdzie do końca trwającego właśnie sezonu. Są to:

Almost Human

Gotham

– trzeci sezon Arrow

Constantine

The Flash

Outlander

Jednakże doszłam dzisiaj do wniosku, że skoro ósmy odcinek Flasha ma nosić tytuł Arrow vs. Flash i (wraz z ósmym odcinkiem Arrow, noszącym tytuł The Brave and the Bold) ma być crossoverem obu seriali, dobrze by było poświęcić artykuł tematowi relacji Olivera Queena i Barry’ego Allena, oraz porównać obu panów pod pewnymi kątami.

Poza tym jest jeszcze ten pomysł na serię Film Aktorski kontra Animacja. Wielu z Was wyraziło zainteresowanie nim, więc może niebawem coś z tym zrobię. Ale to już w grudniu. W tym miesiącu nie chcę już publikować nic większego.

Autor: redhatmeg

Filozof kultury, doszukujący się głębokich odniesień w najbardziej rozrywkowych filmach, książkach i serialach. Lubi analizować to, co czyta i ogląda. Ma nadzieję na wydanie książki. Przez niektórych nazywana Królową Fluffu.

3 odpowiedzi na “Aktualności: Plany na najbliższą przyszłość”

Leave a Reply Cancel reply