Kategorie
Aktualności

Aktualności: Pokusa nie do odparcia

Advertisements

Owa pokusa polega na tym, że chcę wywalić ankietę i od razu wrzucić mój artykuł na temat Bruce’a Wayne’a w Gotham. Artykuł już wczoraj został zakończony, zamieszczony w poście i opatrzony linkami i ilustracjami. Muszę tylko kliknąć i opublikować posta.

Wyniki samej ankiety, jak dotąd, wyglądają raczej obiecująco. Nikt raczej nie sprzeciwił się temu, abym pisała o małym Batmanie, wszyscy albo chcą, albo jest im to obojętne. Mimo wszystko, przed odwołaniem ankiety powstrzymuje mnie świadomość, że w ciągu tych pozostałych siedmiu dni może się jeszcze pojawić ktoś, kto jednak woli, aby młodociany Bruce Wayne nie pokazywał się na Planecie Kapeluszy.

Teraz więc waham się, czy zostawić ankietę, poczekać jak się sytuacja rozwinie i ewentualnie zamieścić artykuł w święta, czy może olać ankietę i wrzucać tekst dzisiaj.

Autor: redhatmeg

Filozof kultury, doszukujący się głębokich odniesień w najbardziej rozrywkowych filmach, książkach i serialach. Lubi analizować to, co czyta i ogląda. Ma nadzieję na wydanie książki. Przez niektórych nazywana Królową Fluffu.

Zobacz archiwum

2 odpowiedzi na “Aktualności: Pokusa nie do odparcia”

Leave a Reply