Aktualności

Aktualności: No cóż…

Artykuł o Wodogrzmotach Małych się pisze, ale coraz bardziej dochodzę do wniosku, że lepiej by było poczekać do końca drugiego sezonu (mam nadzieję, że Alex Hirsch utrzyma tempo jednego odcinka na dwa tygodnie zamiast fundować nam dłuższy hiatus).

Tymczasem dzisiaj obejrzę sobie Następców i być może przygotuję recenzję albo jakąś notkę. Zaś w poniedziałek będzie miał premierę drugi sezon Gotham, więc może niebawem pojawi się też coś na ten temat.

Zastanawiam się też, czy by nie zacząć przesyłać tutaj Tysiąc żywotów Seta.

(W ogóle ostatnio mam taki dziwny okres, że pojawia się na horyzoncie nadzieja na możliwość zarobkom, a kiedy już przechodzę do rzeczy, potem nie otrzymuję w ogóle informacji o tym, czy coś z tego będzie, czy nie.)

2 myśli na temat “Aktualności: No cóż…

  1. Znalazłam nie dawno Tysiąc żywotów Seta i przesyłanie tego tutaj będzie świetnym pomysłem. PS. Czy to co jest na Fanfictionie to już jest całość czy jest coś jeszcze?

  2. Tzn. zamierzam kontynuować Tysiąc żywotów Seta, ale chwilowo mam kilka różnych pomysłów na kolejne opowiadania i nie wiem, które spisać następne, bo każde z nich wydaje mi się właściwe na \”późniejszy\” rozdział.Poza tym od jakiegoś czasu mój mózg jest zainteresowany poddawaniem mi okruchów pomysłów na inne opowiadania autorskie, m. in. jedno sci-fi i książeczkę dla dzieci. I te pomysły wypływają na powierzchnię i raz jestem zainteresowana jednym projektem, raz drugim, i w sumie nie staje na niczym.

Leave a Reply