Lipiec z Lucky Lukiem · Miesiące z...

Lipiec z Lucky Lukiem 2016 czas zacząć!

Panie i panowie, Lucky Luke kończy w tym roku 70 lat!

Przeto postanowiłam, że nie tylko czas przywrócić Lipiec z Lucky Lukiem, ale też uczynić go wyjątkowym. W tym miesiącu Planeta Kapeluszy będzie celebrować urodziny samotnego kowboja treściami na jego temat. Czasem będzie to tekst, a czasem będzie to wideo, ale postaram się zrobić ich jak najwięcej.

A tymczasem mam dla Was takie oto filmowe wprowadzenie.

 

8 myśli na temat “Lipiec z Lucky Lukiem 2016 czas zacząć!

  1. Eeee… Powiem tak:Generalnie wszystkie trzy filmy aktorskie o Luke'u wychodzą o wiele gorzej niż animowane i choć mają pewne plusy, bywają… dziwne. Jeszcze do niedawna nienawidziłam \”Dzielnego szeryfa Lucky Luke'a\” z szewską pasją, ale niedawno obejrzałam ten film jeszcze raz i choć nadal go nie lubię, zaczynam dostrzegać jego zalety. Mimo wszystko Terrence Hill jest, moim zdaniem, najsłabszym Lukiem.(Moje biedne fanowskie serduszko ma nadzieję, że Til Shweiger kiedyś powtórzy rolę i będzie miał więcej do roboty.)

  2. U mnie jest takie combo, że bardzo lubię tego aktora – może dlatego film podoba mi się bardziej, niż na to zasługuje. Choć oczywiście nr 1 to kreskówka sprzed lat (nowa jest, uważam, znacznie słabsza)

  3. Tylko gdzie tą starą oglądać?Jak dla mnie dubbingowo były dopasowane całkiem nieźle (chociaż przywiązana jestem do dubbu Fox Kids), ale i tak uważam, że w \”Lucky Luke jedzie na Zachód\” Pazura i Szyc są fenomenalnymi Lukiem i Joe, i fajnie by było, gdyby mieli okazję jeszcze kiedyś panów zagrać.

  4. Mam pewną sugestię. Nie radzę dawać w filmiku podkładu muzycznego, bo on zagłusza, co co pani mówi.-Kleszcz-

Leave a Reply