Filmiki

Dziwne książki Meg – Seria Niefortunnych Zdarzeń (tomy 1-4)

Po trzech miesiącach czekania prezentuję Wam pierwszy odcinek mojej serii Dziwne książki Meg. Z okazji zbliżającej się jutro premiery na Netfliksie dzisiejsze wideo poświęcone jest pierwszym czterem tomom Serii Niefortunnych Zdarzeń Lemony Snicketa.
Kilka wyjaśnień poniżej.

Tego może nie widać jakoś szczególnie, ale namęczyłam się przy tym wideo, a problemy techniczne się mnożyły i mnożyły. Najpierw nagrałam inny materiał, o Przewodniku pani Bradshaw, ale potem postanowiłam zrobić coś, co zakładałam, że zrobię już od jakiegoś czasu w związku ze zbliżającą się premierą na Netfliksie (o której też się pewnie niebawem wypowiem) – Serię Niefortunnych Zdarzeń. Po nagraniu dwudziestominutowego wideo, które potem miało zostać zedytowane, pojawił się problem z dźwiękiem, który próbowałam naprawić w Audacity, ale wpadłam w błędne koło – co usuwałam stukoty i szumy, to nagranie było ledwie słyszalne, więc podkręcałam dźwięk i znów było słychać trzaski. Tak więc, niestety, oznaki działalności mikrofonu musiały zostać.
Zdaję sobie sprawę z tego, że samo mówienie do kamery bez skryptu w moim przypadku nie zdaje egzaminu, toteż przyszłe odcinki Dziwnych książek Meg będą robione inaczej. Tym razem pozostawiam to w takiej formie, gdyż zależało mi, aby materiał o Serii Niefortunnych Zdarzeń pojawił się przed premierą serialowej adaptacji na Netfliksie, a nie miałam za wiele czasu i siły, aby robić wszystko od początku.
Pozostaje mi liczyć na to, że jednak produkt końcowy Was nie zniechęci do przyszłych odcinków.

Leave a Reply