Kategorie
Aktualności

Aktualności: Co tak pustawo?

Advertisements

No więc nadszedł kolejny okres posuchy na Planecie Kapeluszy. Naczelnym tego powodem jest to, że niedawno znalazłam pracę i zaczęłam kurs pisarski, na który od dawna chciałam się znaleźć. Tak więc po powrocie do domu nieraz nie mam siły cokolwiek robić (W ogóle ostatnimi czasy skupiam się na to, aby jakoś ułożyć sobie „real”.), a teksty na bloga schodzą na dalszy plan względem prac domowych (bo choć kurs jest dwa dni w miesiącu, trochę się nazbierało).

Jednakże, jak już kiedyś wspominałam, mam kilka pomysłów na rozruszanie bloga w najbliższym czasie. Klątwa Przeznaczenia się czyta, a tekst na Halloween… może się nie pisze, ale jest w planach, tak samo jak tekst na piątą rocznicę.

No i powróci też Meg ogląda… Będę się dzieliła wrażeniami z drugiego sezonu Stranger Things, ale tym razem jest duże prawdopodobieństwo, że będzie mi towarzyszyć pewna osoba.

Tak więc cierpliwości. Posucha się wkrótce skończy.

Autor: redhatmeg

Filozof kultury, doszukujący się głębokich odniesień w najbardziej rozrywkowych filmach, książkach i serialach. Lubi analizować to, co czyta i ogląda. Ma nadzieję na wydanie książki. Przez niektórych nazywana Królową Fluffu.

W odpowiedzi na “Aktualności: Co tak pustawo?”

Leave a Reply Cancel reply