Aktualności: Garść pomysłów

Wakacyjne Wyzwanie trwa, ja pracuję nad swoją epicką serią opowiadań, ale raz na jakiś czas myślę sobie: “A może by tak jakoś urozmaicić zawartość bloga, skoro ostatnio przybyło mi nowych czytelników?”
I też przyszło mi ostatnio do głowy kilka pomysłów, na to, jak to zrobić.
Przede wszystkim, od jakiegoś czasu ogrywam sobie The Sims 3 i oglądam mnóstwo filmików o tematyce simsowej (głównie Laurenzside i Szaloną Szynszylę). To nasunęło mi pomysł, aby po pierwsze – napisać Ze wspomnień fana… o serii i opowiedzieć Wam o moich przygodach z Simsami (zwłaszcza, że od lat nie było żadnego Ze wspomnień fana…); a po drugie – zrobić serię wideo, w których podejmowałabym jakieś simsowe wyzwania (seryjnego mordercę, na przykład).
Pomyślałam też, że dawno nie robiłam Q&A, więc może warto by jakieś zorganizować dla nowych czytelników (choć istnieje szansa, że i tym razem frekwencja będzie taka ledwo-ledwo).
No i że od września mam Netflixa i namiętnie oglądam różne jego produkcje, to już od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie lista seriali Netflixa, które polecam.
Co Wy na to? Cokolwiek z tego Was zainteresowało?

Jedna myśl na temat “Aktualności: Garść pomysłów

  1. – Vimes to ten od kryminałów, tya? To może być 😛 – Skoro kolejna część jest ważna, to nie lepiej wrzucić ją jak najszybciej? Nie wiem, czy numer \”rozdziału\” ma takie duże znaczenie. No i pytanie, czy wymyślisz coś na część 19.? A nie zapomnisz przy tym o pomyśle na część 20.? :P- ZAGADKA! 😀 To mój numer jeden :3- Filozofia w porządku, o ile podana w przystępny sposób, a nie taki, po którym tylko rozboli mnie głowa 🙂 Dobrze napisane może być najciekawszym punktem z listy.

Leave a Reply