Aktualności

Aktualności: Garść informacji na maj

Za trzy dni rozpoczniemy obchody Maja z Batmanem. Spieszę Wam powiedzieć, że przygotowałam już kilka rzeczy, które pojawią się na dniach. Jedna jest mała, a dwie następne bardziej konkretne.

Jedną z tych konkretnych rzeczy jest Niespodzianka, którą poniekąd Wam zapowiadałam na Facebooku i twitterze. Niespodzianka będzie w formie wideo, przeto kto jeszcze nie zaglądał, tego zapraszam na mój kanał YouTube.

Drugą z tych konkretnych rzeczy jest pewna lista.

Wspominałam też na fanpage’u, że od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pomysł na serię wideo pod tytułem Okiem Fanfikowca i już zaczęłam pracować nad pierwszym filmikiem (tzn. zaczęłam go pisać), a będzie związany z z mającym swoją premierę w lipcu serialem Pennyworth.

Teraz tak trochę odejdę od tematów okobatmanowych. Rozważam mały remont bloga, aby polepszyć swoją “online presence”. Między innymi, zastanawiam się nad tym, czy by nie usunąć zakładki “Meg w sieci” i nie umieścić linków do moich mediów społecznościowych w jakimś bardziej widocznym miejscu. Myślę też nad tym czy by nie przenieść bloga na WordPress. Niektóre z tych zmian być może będą wprowadzone w trakcie maja. Z innymi jeszcze poczekam.

Niemniej jednak miejsce wszystko, co Wam powiedziałam w tym poście na uwadze. Zachęcam również do wypowiadania się.

Leave a Reply