Krótka notka o postanowieniach noworocznych 2023

Nadszedł czas, aby omówić postanowienia noworoczne 2023.

Oczywiście po odchodach dziesiątej rocznicy trudno jest wymyśleć coś nowego, niemniej jednak jeszcze w grudniu przyszło mi kilka pomysłów na to, co chciałabym zrobić przez ten rok. Nie przedłużając, oto moje postanowienia noworoczne na 2023 rok.

Po pierwsze – chciałabym zrobić generalny remont bloga: zmienić mu motyw na bardziej czytelny, uporządkować kategorie (kilka z nich nawet usunąć), a także załatwić nowe logo i avatara. Zastanawiam się też czy w notkach Meg ogląda… nie wstawić linków typu: poprzedni/następny odcinek, co by ułatwiło niektórym ludziom orientację.

Po drugie – wraz z remontem bloga chcę też zająć się aktualizacją strony Planety Kapeluszy na Facebooku – przygotować lepsze tło, rozwinąć opis, a także częściej promować niektóre posty. Zobaczymy, czy przysporzy mi to większej ilości odbiorców.

Po trzecie – ogólnie chciałabym, aby publikacje artykułów (i to nie tylko na tym blogu) stały się bardziej regularne, również ze względu na pracę.

Po czwarte – być może zacznę pisać teksty po angielsku, ale nie wiem jeszcze o czym i na jakiej platformie. Mam pewien pomysł, ale chciałabym go jeszcze z kimś omówić i nie jestem do niego do końca przekonana.

Po piąte – pomyślałam, że w obecnej sytuacji na świecie dobrze by było nauczyć się języka ukraińskiego. Zwłaszcza że chciałabym się bardziej zaangażować w pomoc uchodźcom.

Po szóste – zamierzam wreszcie wydać Klinikę doktora Marcha, chociażby na Amazonie. W najbliższym czasie znajdę korektora i redaktora, a po poprawkach zajmę się drukiem, marketingiem itd. Możliwe, że założę stronę autorską albo przygotuję na Planecie Kapeluszy odpowiednią sekcję do tego poświęconą.

Po siódme wreszcie – chcę też skończyć publikację naukową i gdzieś ją wysłać: czy to do kwartalnika, czy to do innego naukowego czasopisma.

No, a poza tym to planuję zająć się samodoskonaleniem, również jeśli chodzi o kwestie zawodowe i osobiste. Wiem, że pewnie nie wszystko da się zrobić, jeśli chodzi o motywację i znajdowanie czasu. Zobaczymy jednak na przyszłego Sylwestra, co się udało zrobić, a co nie

Jedna myśl na temat “Krótka notka o postanowieniach noworocznych 2023

  1. Postanowień noworocznych sama nie robię, ale mam nadzieję, że uda Ci się zrealizować te Twoje. Powodzenia! 🙂

Leave a Reply