Kategorie
Aktualności Fanfiction

Aktualności: Słowo wstępne do "Jakiego ojca, takiego…"

Advertisements

Jednak postanowiłam zamieścić jutro fanfika, mało tego – fanfika, o którym wspominałam kilka razy w ostatnich miesiącach.

No więc przechodząc do sedna sprawy – kiedy obejrzałam po raz drugi Kapitana Amerykę: Pierwsze Starcie, zapragnęłam napisać coś o Howardzie Starku obecnym w tym właśnie filmie – młodym, wszechstronnym i ogólnie pełnym energii. Potem przyszedł mi do głowy pomysł na to, aby Howard został przeniesiony do czasów współczesnych, aczkolwiek pierwotnie zakładałam, że ktoś z XXI wieku się o tym dowie i spróbuje dokonać zamachu na Howarda, aby nie dopuścić do powstania Iron Mana. Zdecydowałam jednak, że lepiej będzie skupić się na samej sytuacji, w której trzydziestokilkuletni Howard Stark jest uwięziony w naszych czasach i do tego z ludźmi, którzy albo go znali, albo o nim słyszeli (jednakże pomysł z zamachem na Tatę Starka, kiedy ten jeszcze nie został ojcem, został potem zrealizowany w Jabłoni).

Mam nadzieję, że nie przerazi was długość.

Autor: redhatmeg

Filozof kultury, doszukujący się głębokich odniesień w najbardziej rozrywkowych filmach, książkach i serialach. Lubi analizować to, co czyta i ogląda. Ma nadzieję na wydanie książki. Przez niektórych nazywana Królową Fluffu.

7 odpowiedzi na “Aktualności: Słowo wstępne do "Jakiego ojca, takiego…"”

Wybacz za komentarz za komentarzem, ale to na razie jedyna moja forma kontaktu z Tobą – przekaż adminom z Vampircia by usunęli moje opowiadanie i temat w którym się przedstawiam. Z góry dzięki!

Czytam wasze SB jeszcze. odpisała \”OK\” i moje opowiadanie zostało usunięte. I widzę, że radość nastąpiła po moim odejściu i użytkownicy są zadowoleni i dziwne aluzje robią… Na zdrowie im. Pośmieję się z nimi. A konta nie mam na fanfiction.net, niestety. Chciałam na Twojego e-maila napisać, ale jak naciskam to nie chce się włączyć.

Leave a Reply Cancel reply