Kategorie
Aktualności Miesiące z... Wrzesień z Agathą Christie

Aktualności: Nowy zakup na Wrzesień z Agathą Christie

Advertisements

Wstąpiłam dzisiaj do Empiku i ku swemu wielkiemu zdziwieniu natrafiłam na Inicjały morderstwa, czyli najnowszą powieść z Herkulesem Poirotem. Od razu zdecydowałam, że muszę ją kupić i oto jest.

Szkoda, że nie znalazłam tej książki wcześniej, bo miałabym więcej czasu, aby ją zrecenzować. Obecnie, kiedy do końca Września z Agathą Christie pozostało cztery dni, nie sądzę, abym była w stanie przeczytać Inicjały morderstwa i jeszcze napisać jakąś jej sensowną recenzję.

Niemniej jednak chciałam się pochwalić, że ją mam, zwłaszcza, że Wrzesień z Agathą Christie jeszcze nie minął.

Autor: redhatmeg

Filozof kultury, doszukujący się głębokich odniesień w najbardziej rozrywkowych filmach, książkach i serialach. Lubi analizować to, co czyta i ogląda. Ma nadzieję na wydanie książki. Przez niektórych nazywana Królową Fluffu.

3 odpowiedzi na “Aktualności: Nowy zakup na Wrzesień z Agathą Christie”

Wiem, wiem, ale od kiedy dowiedziałam się, że jest nowa powieść z Herkulesem Poirot i do tego zaaprobowana przez jej rodzinę, musiałam ją dostać. Obiecano mi, co prawda, powieść, w której bohaterem jest młody Poirot, ale nie narzekam. Sophie odrobiła pracę domową i udało jej się ująć charakter Poirota, nie mówiąc już o tym, że sam narrator, który pełni rolę Watsona, jest całkiem sympatyczny.

Leave a Reply Cancel reply