Kategorie
Aktualności

Aktualności: A sierpień tuż-tuż

Advertisements

Od niedzieli męczy mnie choroba, to jednak nie oznacza, że nic nie robię (no bo jeszcze kuruję się Theraflu i dogorywam, ale to swoją drogą). Poczyniłam kilka przygotowań na nadchodzący miesiąc:

– Pamiętacie moje niedawne odkrycie z działki? Właśnie kończę czytać książkę Craiga Shawa Garnera na podstawie Batmana Tima Burtona i podejrzewam, że niedługo wezmę się za pisanie recenzji.

– Tymczasem Wakacyjne Wyzwanie trwa, Oscar zajmuje się zleconym mu zadaniem, a ja tymczasem już zapoznałam się z tym, co on dał mi, więc teraz tylko ułożę to sobie w głowię i niebawem pojawi się odpowiedni tekst.

– Odpowiedzi na pytania moich czytelników (całe cztery!) pojawią się w piątek, czyli ostatniego dnia lipca.

– Wciąż zbieram materiały do artykułu, który zapowiadałam Wam niedawno, jednak podejrzewam, że i tak będę obsuwy.

Ponadto pomyślałam, że któregoś miesiąca mogłabym zrobić Miesiąc z Disneyem. Co Wy na to?

Autor: redhatmeg

Filozof kultury, doszukujący się głębokich odniesień w najbardziej rozrywkowych filmach, książkach i serialach. Lubi analizować to, co czyta i ogląda. Ma nadzieję na wydanie książki. Przez niektórych nazywana Królową Fluffu.

Zobacz archiwum

W odpowiedzi na “Aktualności: A sierpień tuż-tuż”

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Też myślałem kiedyś o Disneyu, ale lenistwo nie pozwoliło. \”Odpowiedzi na pytania moich czytelników (całe cztery!) pojawią się w piątek, czyli ostatniego dnia lipca.\”Nie przyznawaj się ile! Mów, że napłynęło ich mnóstwo 😉

Leave a Reply