Kategorie
Aktualności

Aktualności: Jest coś na październik?

Advertisements

Podejrzewam, że macie już dosyć postów oznaczonym jako „aktualności”, zważywszy na to, że od wielu tygodni nie pojawiło się nic bardziej konkretnego. Problem jest taki, że w moim życiu wiele się ostatnio dzieje i nie chodzi mi tylko o fandomy (choć Wodogrzmoty Małe swoje zrobiły). Z powodu spraw osobistych miałam natłok obowiązków, więc nie specjalnie udawało mi się coś napisać.

Jednak najbliższy październik zapowiada się nieźle.

Po pierwsze – będzie mnóstwo premier seriali: drugi sezon Flasha, czwarty sezon Arrow, piąty sezon American Horror Story…. Może uda mi się przygotować chociaż krótkie notki w ramach Superpaździernika czy coś.

Po drugie – artykuł o Wodogrzmotach… się pisze. Doszłam do wniosku, że zamiast pisać ogólnie o serialu, skupię się na postaci Autora dzienników, zwłaszcza, że mam ostatnio mnóstwo przemyśleń na jego temat.

I to tyle jeśli chodzi o październik. Chociaż zawsze może coś wypaść.

Autor: redhatmeg

Filozof kultury, doszukujący się głębokich odniesień w najbardziej rozrywkowych filmach, książkach i serialach. Lubi analizować to, co czyta i ogląda. Ma nadzieję na wydanie książki. Przez niektórych nazywana Królową Fluffu.

W odpowiedzi na “Aktualności: Jest coś na październik?”

Leave a Reply Cancel reply