Site icon Planeta Kapeluszy

Aktualności: Święta!

Advertisements

A więc wreszcie nadszedł czas Bożego Narodzenia. Zacznę od pokazania wam mojej choinki, która – dzięki uprzejmości filtra w mojej kamerze – jest różowa.


Następna sprawa – ponieważ mój plan, aby napisać artykuł o tym, co fani robią w okresie okołoświatecznym ze swoimi fandomami, nie został zrealizowany przez mój brak weny i ogólne lenistwo, zdecydowałam się omówić tutaj pokróce kilka z tych rzeczy.

Po pierwsze – mamy rodzinne sceny przy choince.

Po drugie – mamy wszechobecnych Mikołajów.

Po trzecie – mamy postacie z naszych ulubionych fandomów mające problemy ze świątecznymi dekoracjami.

Po czwarte – mamy pretekst do całowania.

Po piąte – mamy przeróbkę kolędy, która nie wiadomo skąd się wzięła, ale przeszła już do historii i doczekała się kilku pełnych wersji, w tym tej:

Trzeba dodać jeszcze, że nawet postacie, które teoretycznie nie powinny mieć nawet pojęcia o świętach Bożego Narodzenia, je obchodzą, i że pełno jest zimowych scenek rodzajowych.

Postaram się jeszcze odezwać w czasie przerwy światecznej, ale na razie wszystkim moim wiernym czytelnikom życzę zdrowia, szczęścia, pomyślności, dobrego jedzenia na święta, ładnych prezentów i tego, abyście nie tracili pogody ducha. Mam nadzieję, że w nowym roku uda mi się dostarczyć wam artykuły bez opóźnień.

Exit mobile version