Site icon Planeta Kapeluszy

Aktualności: Cicho, za cicho

Advertisements

Doszłam do wniosku, że należy coś napisać, zważywszy na to, że od dłuższego czasu jest tu trochę pustawo.

Przede wszystkim ostatnimi czasy mam dużo do roboty (zaangażowałam się w dwa wolontariaty i dostałam się na staż) i dlatego w tygodniu nie mam za dużo czasu, aby coś tutaj pisać. Generalnie staram się robić coś ze swoim życiem i tak naprawdę jestem znów pełna dobrych myśli.

Niemniej jednak mam już w planach pewne teksty, które mam nadzieje napisać w najbliższym czasie.

Po pierwsze – niedawno udało mi się kupić najnowszą (i zapewne ostatnią) książkę o przygodach Jakuba Wędrowycza, także zamierzam niebawem ją zrencenzować (najlepiej w listopadzie).

Po drugie – tradycji stanie się zadość i kiedy tylko zakończy się najnowszy sezon American Horror Story, możecie być pewni, że wkrótce przygotuję o nim artykuł.

Po trzecie – jestem w trakcie nadrabiania seriali Arrowverse, ponieważ najbliższy crossover ma być adaptacją Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach. Jestem już po Supergirl i Flashu, a że nadal nie zamierzam brać się za Arrow, pozostały mi tylko Legends of Tomorrow i Batwoman.

To na razie tyle. Postaram się jakoś to wszystko poukładać, a tymczasem chciałabym, abyście jakoś ten blog rozreklamowali. A nowe osoby zachęcam, aby odkrywały starsze teksty (zwłaszcza artykuły), a nie skupiały się tylko na pierwszych kilku stronach.

Exit mobile version