Aktualności

Aktualności: A może by tak Dailymotion?

No więc ktoś zgłosił pod moim zwiastunem Lipca z Lucky Lukiem roszczenie do muzyki, którą zamieściłam w tym filmiku. Wzięłam i sprawdziłam tę firmę – Believe Music – i dowiedziałam się o niej kilku sprzecznych ze sobą rzeczy. Jedni mówią, że to jakiś troll próbujący zarabiać na wadliwym regulaminie YouTube’a, inni – że ta firma rzeczywiście istnieje… czego nie da się potwierdzić, bo w internecie nie ma o niej nic.
Na razie to nie jest jakiś większy problem, bo ani nie zostałam zablokowana, ani filmik nie został usunięty. Poza tym nie włączyłam monetaryzacji YouTube, więc i tak ktokolwiek myśli, że będzie na mnie zarabiał, obejdzie się smakiem.
Natomiast cały czas obawiam się, że któreś z kolei video może być usunięte wraz z całym kanałem. Dlatego ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad założeniem konta na Dailymotion. Zwłaszcza, że mam te wielkie plany na lipiec, a ostatnie video miało być czymś w rodzaju czołówki w następnych videach.
Początek formularza

Jedna myśl na temat “Aktualności: A może by tak Dailymotion?

  1. Całego kanału raczej nie zablokują – mnie kilkakrotnie (bez powodu i sensu 😉 ) zablokowano jakieś tam filmiki, ale nie kanał. Tym niemniej Dailymotion jest niezłym, choć także nie w stu procentach wolnym od tego problemu rozwiązaniem. A filmiki do dziesięciu minut można bezproblemowo wrzucać na Chomikuj – jeśli nie przekroczą takiej długości, każdy będzie je mógł tam obejrzeć.

Leave a Reply