Wakacyjne Wyzwanie – Edycję 2018 czas zacząć!

Jakieś trzy lata temu ja i Oscar postanowiliśmy rozruszać nasze blogi, organizując między sobą tak zwane Wakacyjne Wyzwanie. Zasady były proste: w ciągu wakacji mieliśmy zadawać sobie do obejrzenia filmy, anime, kreskówki i pierwsze odcinki seriali. Każda polecanka musiała być związana z hasłem takim jak: wakacje, podróż czy słońce (przy czym pozwalaliśmy sobie na luźnie skojarzenia). Potem, na blogach, pisaliśmy teksty, w których opisywaliśmy wrażenia z obejrzanych rzeczy.

Oscar organizował Wakacyjne Wyzwanie rok i dwa lata temu, ale z racji bycia zagranicą w 2017 i natłoku zajęć w 2016, nie mogłam w nich wziąć udziału. Toteż cieszę się, że w tym roku będę mogła podjąć wyzwanie.

Tym razem jednak wprowadziliśmy małe zmiany. Po pierwsze tegoroczne hasła mają motyw przewodni – są to miasta: Kair, Tokio, Los Angeles i Paryż, a ja i Oscar wybieramy sobie cel podróży i na tej podstawie polecamy sobie rzeczy do obejrzenia, tak więc ja mogę zapoznać się z czymś związanym z Tokio, a Oscar – z czymś o Paryżu. Przyjęliśmy też zasadę, że możemy polecić sobie jakiś odcinek serialu wyjęty ze środka, o ile sam serial nie ma ciągnącej się linii fabularnej, która sprawia, że trzeba obejrzeć poprzednie odcinki, aby zrozumieć co dzieje się w tym polecanym.

Pierwsze zadania damy sobie nawzajem 9 lipca i postaramy się z nimi uwinąć do 22 lipca. Zostańcie z nami!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.