Bez kategorii

Ruszyła Planeta Kapeluszy!

Dzień dobry!

Jestem RedHatMeg. Mam 24 lata i studiuję filozofię. Możecie mnie znać z takich stron jak fanfiction.net, Polska baza fanfiction i deviantArt. Jestem przede wszystkim autorką opowiadań, fanfików i artykułów (aczkolwiek tworzę też demotywatory, jak mógł zauważyć każdy, kto kiedykolwiek zaglądał na mój profil na dA) i mam nadzieję kiedyś opublikować swoją pierwszą książkę. Niejako w tym celu również powstała ta strona. Znajoma zaproponowała mi, żebym zaczęła tutaj publikować własne teksty, które można znaleźć na wyżej wymienionych stronach. W końcu postanowiłam pójść za jej radą.

Toteż wkrótce pojawią się tutaj moje opowiadania autorskie, powieść Miłość van Hoovena, a także te z moich fanfiction, które cieszyły się szczególną popularnością. Być może nawet zamieszczę tłumaczenia co lepszych fanfików, które pisałam po angielsku.

Jednakże zamierzam stworzyć z tego coś więcej, niż tylko blogaska. Ma to być strona, na której będę dzielić się z wami swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami z związanymi z fanfiction i poszczególnymi fandomami (zarówno w kwestii uniwersum, jak i fanami w ogóle). Właśnie dlatego mam w planach serię artykułów Ze wspomnień fana. Będę również mówić o takich rzeczach, jak wrażenia, jakie wywierały na mnie poszczególne fandomy, co mnie w nich intrygowało, jaki miały na mnie wpływ i jakie piosenki mi towarzyszyły. Jeśli chcecie wiedzieć, czego możecie się spodziewać, to interesuję się różnymi fandomami – od mangi i anime (Naruto, Fullmetal Alchemist, Sayonara Zetsubou Sensei, Conan Tantei), poprzez komiksy  (Lucky Luke, Asteriks… czy seriale i filmy na podstawie Marvela i DC też się liczą? bo do ichnich komiksów średnio mam dostęp), filmy i seriale (zbyt dużo by wymieniać, ale powiem wam, że bardzo lubię filmy animowane), a także książki (o Jakubie Wędrowyczu i inkwizytorze Madderdinie, ale również powieści Agathy Christie). Będę też pisać o rzeczach nostalgicznych, jak kreskówki, które oglądaliśmy, nie mówiąc już o tym, że mam w planach retrospektywę Merlina.

Być może będę publikować również vlogi, ale jeszcze wiele muszę się nauczyć o mojej kamerze BENQ. Być może kiedyś będę w stanie robić fajne filmy na miarę Nostalgii Critica czy Linkary, ale na razie nie spodziewajcie się jakichś szczególnych efektów i szeroko zakrojonej fabuły.

I to chyba jak na razie tyle. Pozostaje mi tylko się z wami pożegnać i zapewnić, że wkrótce pojawi się pierwsza publikacja.

Dobranoc!

Leave a Reply