Aktualności · Fanfiction · Lipiec z Lucky Lukiem · Miesiące z...

Aktualności: Słowo wstępne do "Daltonów rozdzielonych"

Jako że dzisiaj wybieram się z rodziną na działkę i będę tam siedzieć jakieś cztery dni, fanfiction w tym tygodniu będzie wcześniej. Daltonowie rozdzieleni jest jeszcze o tyle skomplikowane, że to fanfik niedokończony, a i tak do końca miesiąca pozostały nam niecałe dwa tygodnie, więc trzeci rozdział raczej nie będzie przesłany.

Jak sama nazwa wskazuje, fik ten opowiada o tym jak bracia Daltonowie zostają rozdzieleni, a konkretnie – pewien sędzia decyduje się ich umieścić w czterech oddzielnych więzieniach. Ponieważ bardzo lubię motyw  braterskiej miłości, a Mama Dalton w poświęconym jej albumie stwierdza, że Joe ma stać na straży integracji rodziny, chciałam na podstawie tej sytuacji pokazać, że jednak Joe kocha swoich braci i że może się u niego włączyć instynkt starszego brata. Również Luke miał się jakoś ustosunkować do tej przedziwnej sytuacji i zdecydować, czy powinien stać z boku, czy pomóc Daltonom.

W trakcie, kiedy wy będziecie czytać pierwszy rozdział, ja napiszę wam na działce (między innymi) kolejny artykuł na Lipiec z Lucky Lukiem.

Leave a Reply