Bez kategorii

[Prima Aprilis] Yaoi jest wspaniałe!!111oneoneone

Naprawdę uwielbiam yaoi. Nie ma piękniejszej rzeczy niż dwóch pięknych mężczyzn obejmujący się i całujących. Wszak kobiet prawie nie ma w fandomach, to po co zawracać sobie nimi głowę? Do śmieci z wszystkimi żonami, narzeczonymi i dziewczynami! To tylko cockblocki i wredne wiedźmy, które chcą rozdzielić pary sobie przeznaczone!

A jeszcze incesty… Och, przecież to wyższy level miłości braterskiej. Tak bez oporów i bez żadnego uzasadnienia. Bez seksu nie ma miłości przecie.

I och, przecież ta wrogość i rywalizacja między dwoma mężczyznami to tylko skrzętnie ukryte napięcie seksualne, tak jak w przypadku przyjaźni, pokrewieństwa, relacji mentor-uczeń i postaci stojących w jednym kadrze.

Nie ma też niczego bardziej pięknego niż mpreg. Kiedy jeden z kochanków (zawsze ten delikatniejszy i bardziej kobiecy) zostanie zapłodniony i drugi z kochanków (ten męski i bardziej mhroczny) będzie go wspierał, to wszak takie urocze i słodkie i w ogóle wspaniałe.

A wszyscy, którzy nie lubią yaoi to homofoby. Jak można czytać coś tak wspaniałego i to krytykować? Jak można pisać w ostrzeżeniach, że fanfik to yaoi? Skoro napisało się już, że w fanfiku pojawia się przyjaźń, to niewątpliwie będzie tam yaoi (przecie te dwa terminy są synonimami). Chyba tylko pruderyjne homofoby tak robią, bo nie mogą znieść piękna jakim jest dwóch pięknych mężczyzn w objęciach.

CZY NIE ROZUMIECIE, HOMOFOBY? YAOI JEST PIĘKNE, PIĘKNIE, PIĘKNE!

Podpisano:
RedHatMeg, Największa Fanka i Orędowniczka Yaoi na świecie.

PS. PRIMA APRILIS!

4 myśli na temat “[Prima Aprilis] Yaoi jest wspaniałe!!111oneoneone

  1. Szkoda, że to tylko wpis okolicznościowy, bo bardzo odpowiada mi jego styl, forma, czy jak to tam nazwać. Mogłoby być jeszcze bardziej złośliwie ^^

  2. Mogłabym spróbować bardziej, w końcu to temat rzeka XD.Choć nie jestem pewna, czy na dłuższą metę udałoby mi się zachować tryb sarkazmu, żeby to nie było wtórne ani banalne.

  3. Meg, ale bardziej z życiem, z życiem! Ze swoją prawdziwą inteligencją gdybyś to uzasadniała, nie tylko punktowała, to by było dobre…

  4. No nie wiem. Pamiętaj, że to jednak tekst na Prima Aprilis, więc raczej koncept był taki, żebym zachowywała się jak wyjątkowo fanatyczna yaoistka XD.Prawdę mówiąc, wiele razy rozważałam napisanie czegoś na temat yaoi i slashu w fanfikach. Kiedyś może to zrobię, ale martwię się, że znajdzie się parę takich ludzi, co będą mnie nazywać homofobką.

Leave a Reply