Aktualności · Fantastyczny Kwiecień · Miesiące z... · Wpisy okolicznościowe

Aktualności: Podsumowanie wyników ankiety

Oto jak głosowaliście w ostatniej ankiecie (przynajmniej dziewięcioro z was):

– Większość (bo aż osiem osób) zaznaczyło, że chce powrotu Podręcznika fanfikowca. Jest to zrozumiałe. Przez długi czas był to najpopularniejszy dział na Planecie Kapeluszy. Już dawno zaczęłam pisać kolejny rozdział, ale nie obiecuję szybkiej publikacji.

– Drugą najpopularniejszą pozycją w ankiecie (która zdobyła cztery głosy), było coś nowego. Mam na głowie kilka pomysłów, które czekają na realizację, w tym rzeczy, które znalazłam na tumblrze (czy też w internecie w ogóle) i przynajmniej jeden vlog.

– Po dwa głosy zdobyły: Maraton z Villain Protagonist, artykuły i recenzje. To też jest w planach.

– Zdziwiło mnie trochę, że rankingi nie zdobyły ani jednego głosu, choć wiem, że przynajmniej jedna osoba je lubi.

Tak czy inaczej, tak wyglądają wyniki ankiety. Zastanawiam się, czy by wkrótce nie ogłosić kolejnej, ale to już nie dzisiaj.

Jedna myśl na temat “Aktualności: Podsumowanie wyników ankiety

  1. He, wiem, jaką osobę masz na myśli X) Czy to możliwe, że właśnie to mi się odkliknęło..? Mój problem z głosowaniem był taki, że zagłosowałam prawie na wszystko, a żeby nie głosować dosłownie na wszystko i żeby miało to jakiś sens decyzyjny, odkliknęłam jedno, co uznałam, że pewno i tak będzie miało sporo chętnych, ale już nie pamiętam, co… Albo to po prostu wina Bloggera, wiesz, że czasem mu odbija przy ankietach :pA czego by miała dotyczyć kolejna? 🙂

Leave a Reply