Bez kategorii

Aktualności: Podsumowanie ankiety (w końcu) i prośba

Zanim Blogger po raz kolejny sfiksował i zresetował wyniki ankiety, udało mi się zapamiętać jak wyglądały. Otóż głosowało 11 osób. 8 było za pozostawieniem na Planecie Kapeluszy fanfiction, a pozostałe 3 przeciw.

Szczerze mówiąc, to zdziwiło mnie to, że moje fanfikowe wypociny cieszą się taką popularnością. Spodziewałabym się bardziej, że większość ludzi zechce, abym już ich więcej nie przesyłała, bo przez to blog wygląda o wiele mniej profesjonalnie. A tu niespodzianka. (Inna sprawa, że jak już decyduję się na przesyłanie jakiegoś fika tutaj, zawsze wybieram taki, który zyskał w miarę pozytywny odzew.)

I tak jak przy poprzedniej ankiecie, tak teraz mam ochotę zrobić nową, ale martwię się, że uznacie to za męczące i wtórne. Jednak ankiety trzeba robić w dużych odstępach czasu.

Na koniec taka… no cóż… banalna prośba. Chciałabym, abyście w miarę możliwości i chęci zostawiali mi jakieś komentarze pod tekstami. Niekoniecznie pod fanfikami, ale na przykład pod artykułami, rankingami, recenzjami… Rozumiecie? Chcę wiedzieć jak wam się podoba moja publicystyka.

To tyle, jeśli chodzi o ogłoszenia parafialne. See ya!

Leave a Reply