Aktualności

Aktualności: Idą święta!

No, teraz mogę już zacząć się nastrajać na Boże Narodzenie. W grudniu przygotowałam dla Was kilka rzeczy. Co prawda, może się jeszcze zdarzyć, że niektóre nie dojdą do skutku, ale powinniśmy być dobrej myśli.

Artykuł porównawczy protagonistów Arrow i The Flash już prawie gotowy. Pozostaje mi tylko zapoznać się z samymi odcinkami stanowiącymi dwuczęściowy crossover obu seriali, a że najpewniej obejrzę je kolejno w środę i czwartek, spodziewajcie się tekstu w czwartek albo piątek. (Aczkolwiek rozważam też przesłanie tego, co już napisałam wcześniej jako taki wstęp do tego wielkiego crossovera, a po premierze obu odcinków przesłać Wam moją ich analizę).

W ten piątek będzie polska premiera finału Almost Human. Postaram się napisać chociaż jakąś krótką recenzję tego serialu.

W tym grudniu zaliczy powrót Podręcznik fanfikowca, gdyż postanowiłam poruszyć temat fanfików pisanych w okresie bożonarodzeniowym.

O ile nie nastąpią kolejne opóźnienia w ramówce polskiego kanału Fox, wreszcie uda mi się omówić w grudniu czwarty sezon American Freak Show.

No i nie zapomnijmy, że zawsze coś nam może wypaść w ciągu tego miesiąca.

Tak czy inaczej, będzie to grudzień pełen wrażeń.

Leave a Reply