Bez kategorii

Aktulaności: Wyniki ankiety… i zapowiedź nowej

Ankieta badająca popularność treści na Planecie Kapeluszy zakończona. Wzięło w niej udział 16 osób (aczkolwiek mam wrażenie, że większość z nich to nie byli jacyś stali bywalcy, tylko nowi czytelnicy, ale mogę się mylić). Tak czy inaczej wyniki przedstawiają się tak:

– najwięcej, bo aż 9 głosów zostało oddanych na Podręcznik fanfikowca (co mnie wcale nie dziwi)

– na drugim miejscu uplasowało się fanfiction, które otrzymało 8 głosów

– recenzje i artykuły otrzymały po 3 głosy

– rankingi otrzymały 1 głos

– a Ze wspomnień fana… żadnego

Te wyniki mnie trochę niepokoją, bo wychodzi na to, że ludzie przychodzą głównie dla Podręcznika… i dla fanfiction, a reszta mało kogo obchodzi. Popularność Podręcznika…. rozumiem. Podręcznik fanfikowca jest dla Planety Kapeluszy tym, co Honest Trailery dla Screen Junkies, natomiast zamieszczanie tutaj fanfiction dawno zarzuciłam i teraz nie wiem, co o tym wszystkim myśleć.

Co zaś się tyczy nowej ankiety, dotyczyć ona będzie pewnej nowości na tej stronie. Pojawi się na dniach, bo nie chcę Was od razu męczyć kolejną ankietą, jak właśnie skończona została poprzednia.

Jedna myśl na temat “Aktulaności: Wyniki ankiety… i zapowiedź nowej

  1. E tam, jak to zaraz, że mało kogo obchodzi. Innym razem jak każdy pisał, czego chce dokładnie, to wychodziło po prostu, że każdy zaznaczał wszystko. Chcieliśmy sobie tym razem po prostu wyznaczyć jakieś priorytety X)Poza tym – 16 osób? Co to za statystyka?

Leave a Reply