Aktualności

Aktualności: Problemy ze sprzedawaniem się

Okej, więc może już niektórzy z Was wiedzą, że moje konto AdSense zostało wreszcie zatwierdzone (za co dziękuję gościom przybywającym tutaj z jestkultura.pl).

O, tak! Sprzedałam się! Teraz możecie odfajkować ten standardowy komentarz. Ponieważ jestem bezrobotna, AdSense miało być taką formą zarabiania na blogu. Miało być, bo nadal rozkminiam jak wstawiać kody reklam w okienkach. Problem polega na tym, że nie mam zielonego pojęcia, co reklamować.

Dlatego zwracam się do moich czytelników – może macie firmy albo znacie firmy, które potrzebują reklamy?

2 myśli na temat “Aktualności: Problemy ze sprzedawaniem się

  1. Żeby zarabiać na reklamie, trzeba by mieć stronę z naprawdę ogromnym ruchem. Takie coś nie wypaliłoby nawet u mnie na forum. Zastanów się, czy to naprawdę dobry pomysł zaśmiecać bloga reklamami.

  2. Inna sprawa, że AdSense, które miałam niegdyś na Dzienniku Superbohaterów i całkiem nieźle sobie radziło… nagle wywaliło jakiś bezsensowny komunikat i bez opcji usunięcia go, zamroziło te naście euro, które tam się nazbierało.Reklamy na blogach są gupie. Ja polecam: płatne ankiety, klikanie w reklamy i systemy typu Paidvertis. Te trzecie właśnie w trakcie testowania, więc najbardziej polecam te pierwsze. Dzięki nim naprawdę mam z czego inwestować w te trzecie :p

Leave a Reply