Bez kategorii

Aktualności: Potencjalne artykuły

Ostatnio przyszło mi do głowy wiele pomysłów na artykuły. Nie recenzje, nie krótkie notki, ale właśnie artykuły.  Duża w tym zasługa tego, co miały do zaoferowania seriale, które śledziłam i nadal śledzę.

Tak więc postanowiłam się podzielić moimi pomysłami. Oto one:

– Na razie na pierwszy plan wysuwa się analiza Sherlocka i upiornej panny młodej. Odcinek specjalny Sherlocka, wyemitowany na początku tego roku, stanowi ciekawe studium postaci samego współczesnego Holmesa i jego podświadomości, tak więc skupię się na tym aspekcie Upiornej panny młodej (no i hej – będę mogła się wreszcie odnieść do trzeciego sezonu, którego dotąd widziałam raz i któremu nie poświęciłam żadnego tekstu).

– W tym tygodniu miał premierę finał American Horror Story: Hotel, toteż, zgodnie z tradycją, wypadałoby napisać analizę również tego sezonu AHS i występujących tam motywów. Wstrzymam się jednak z pisaniem, dopóki nie zostanie ujawnione, o czym będzie sezon szósty (osobiście twierdzę, że powinien być o lesie).

– 15 lutego będzie miał premierę finał Wodogrzmotów Małych, a jak wiecie, postanowiłam, że napiszę artykuł o Autorze dzienników, dopiero jak serial się skończy.

– Niedawno zapoznałam się z mangą i anime One Punch Man i główny bohater tak mi przypadł do gustu, że i o nim chciałabym napisać artykuł będący analizą jego postaci.

Nie obiecuję, że pojawią się szybko, i – prawdopodobnie – niektóre z nich w ogóle nie dojdą do skutku, niemniej jednak to są moje pomysły na artykuły i postaram się zrealizować przynajmniej trzy.

A Wy możecie mnie dopingować, mówiąc które wolelibyście najbardziej.

2 myśli na temat “Aktualności: Potencjalne artykuły

Leave a Reply