Aktualności: Wyniki pierwszej ankiety w tym roku i refleksje sideblogowe

Oto wyniki ankiety o opowiadaniach autorskich:
– 4 osoby chciały, aby one się pojawiły
– 1 osobie było obojętnie
– 3 osoby nie chciały, bo nie po takie teksty wchodzą na Planetę Kapeluszy
Powiem szczerze, że komentarze Miryoku i Vampircii pod postem o ankiecie przekonały mnie, że może powinnam zacząć prowadzić pobocznego bloga z opowiadaniami (nazwać go, na przykład, Księżycem Czapek XD). Myślę, że idąc za przykładem Vampi, mogłabym zrobić bloga  dla Złotego Archipelagu, czyli uniwersum, w którym dzieje się akcja Małych potworków. Problem w tym, że tak z “fizycznego” punktu widzenia, jest ono na razie małe.

Właściwie to wielokrotnie już miałam pomysły na oddzielne blogi. Chciałam poświęcić bloga na recenzowanie filmów, książek i programów dla dzieci. Chciałam zrobić bloga opisującego sprawy śledczego paranormalnego z udziałem czytelników. Chciałam stworzyć bloga-creepypastę. Na razie wszystko to pozostaje w sferze marzeń, bo z jednej strony podejrzewam, że na dłuższą metę pewnie udałoby mi się tego ciągnąć zbyt długo, a z drugiej – długo bym tego bloga rozwijała i głównie skupiała się na Planecie Kapeluszy.

W każdym razie ten przydługi wpis trochę o niczym miał na celu pokazać, że uznaję wyniki ankiety, ale na razie nie mam planów, co z tym zrobić.

2 myśli na temat “Aktualności: Wyniki pierwszej ankiety w tym roku i refleksje sideblogowe

Leave a Reply