Aktualności: A pomysłów na teksty przybywa

Pomyślałam, że należy się mały update odnośnie tekstów i moich planów na nie.

Zacznijmy od tego, że siódmy sezon American Horror Story jest już dawno obejrzany, a Klątwa Przeznaczenia – dawno przeczytana. Z pierwszym mam problem podobny jak z Pomniejszymi bóstwami – martwię się, że poruszane tam kwestie będą zarzewiem do flamewara. Z tym drugim – wciąż się zastanawiam czy po prostu napisać recenzję, czy zrobić wideo z serii Dziwne książki Meg.

Dalej – dzisiaj widziałam wreszcie najnowsze Morderstwo w Orient Expressie i poważnie zastanawiam się nad napisaniem jakiegoś tekstu, który stanowiłby suplement do mojego artykułu Trzy filmy o morderstwie w pociągu. Nie jestem jednak pewna czy moje spostrzeżenia wystarczą na pełnoprawny artykuł, czy też może lepiej napisać zwykłą krótką notkę.

Dalej – chodzą mi po głowie przeróżne pomysły na rankingi. Niedawna lista Vampircii sprawiła, że zastanawiałam się nad stworzeniem rankingu zapomnianych anime puszczanych w polskiej telewizji; a moja niedawna faza natchnęła mnie do ułożenia listy ulubionych fikcyjnych policjantów.

Pragnę jeszcze nadmienić, że niedawno dowiedziałam się o pewnej ważnej rocznicy. Otóż tak się składa, że siedemdziesiąt lat temu, w komiksie Christmas on Bear Mountain, Carl Barks powołał do życia Sknerusa McKwacza. Pierwotnie chciałam więc zrobić na Planecie Kapeluszy Grudzień ze Skenrusem. Później jednak zdałam sobie sprawę z tego, że nie mam dość pomysłów, aby zapełnić ten blog sknerusową treścią. Nadal chcę coś przygotować, ale nie jestem do końca pewna co.

Tak czy inaczej, oto moje pomysły. Dajcie znać co myślicie.

Leave a Reply