Aktualności

Aktualności: Trudno być zagrajmerem (także: wzrasta chęć stworzenia nowego bloga)

Nagrałam dzisiaj kolejną część Let’s Playa do The Darkside Detective. Tym razem postanowiłam nie tłumaczyć dialogów z angielskiego na polski i po prostu czytać wszystko jak leci. Niestety kiedy wzięłam się za edytowanie, okazało się, że mój czytany na głos angielski pozostawia wiele do życzenia i do tego w niektórym miejscach mikrofon zdawał się przerywać to, co mówiłam.

Tak więc na razie każda próba robienia Let’s Playa okazuje się mniejszą lub większą porażką. I coraz bardziej zastanawiam się, czy by nie powrócić do tekstów. Dysponuję, co prawda całkiem niezłym programem do edycji wideo (o wiele lepiej wyposażonym niż Movie Maker), ale brakuje mi pomysłów na serie wideo (mimo że dwie już zaczęłam).

Tymczasem mam pomysł na oddzielny blog. Właściwie jest to stary pomysł na blog-creepypastę, z tym że chłopak mi poddał kilka pomysłów na to, jak on mógłby wyglądać i teraz waham się między dwoma konceptami: moim i jego. Zastanawiam się nawet, czy by nie połączyć tych dwóch konceptów razem.

(A tak poza tym to smutno mi, bo nie potrafię się skupić na pisaniu oryginalnych rzeczy, a marzę o tym, aby wreszcie coś wydać.)

Jedna myśl na temat “Aktualności: Trudno być zagrajmerem (także: wzrasta chęć stworzenia nowego bloga)

  1. Szczerze powiedziawszy to nie wiem, co ci doradzić z tymi filmikami w sprawie tego dźwięku. Jeśli zaś chodzi o to, że zdecydowałaś się nie tłumaczyć tekstów – przed rozpoczęciem jakiejkolwiek serii zdecyduj się na jeden sposób prowadzenia jeśli zaczęłaś tłumaczyć dialogi, to tłumacz już albo zacznij od nowa.Co do drugiego bloga – tematy kripipast jakoś mnie nie jarają, ale może znajdziesz kogoś zainteresowanego. Co do pomysłów trudno ocenić, nie znając ich.

Leave a Reply