Aktualności

Aktualności: Hej, mamy Nowy Rok

Witajcie w roku 2013! Na poczatek chciałabym się z wami podzielić kolażem, który zrobiłam na tę okazję, a który to kolaż zawiera fandomy, którymi zajmowałam się w zeszłym roku 2012.

Widzimy tutaj scenę z Powrotu do przyszłości, bo dzięki zapoznaniu się z Back To The Future: The Game odkryłam na nowo trylogię i wszystko, co z nią związane (poza powieściami, ale ich nie ma w Polsce). Dalej mamy Rock Lee: Springtime of Youth, Randalla i ducha Hopkirka, którego zaliczyłam, będąc w Sofrze; Mycrofta Holmesa z serialu BBC Sherlock; Zaklinaczkę duchów (wciąż noszę się z zamiarem napisania crossovera Zaklinaczki duchów z Randallem i duchem Hopkirka), Potwory kontra obcy (będziemy o nich mówić przy okazji tekstu o moich ulubionych fikcyjnych naukowcach), Avangers (byłam na tym w kinie!) i serię gier Silent Hill.

Następna sprawa: zauważyliście, że jest jeszcze trochę czasu do zamknięcia ankiety. Widocznie coś źle ustawiłam, niemniej jednak już widać, że wynik raczej przemawia za pozostawieniem Miłości van Hoovena tak jak jest i przesyłania dalszych odcinków (hell, yeah!).

Chcę was przeprosić za wszelkie opóźnienia. Z powodu napiętego grafiku na uczelni, jestem zawalona pracą, więc takie rzeczy będą się zdarzać.

Leave a Reply