Aktualności

Aktualności: Piątkowe fanfiction powraca!

Ponieważ od zakończenia Lipca z Lucky Lukiem tradycja przesyłania fanfiction w piątek nieco zamarła, doszłam do wniosku, ze najwyższy czas ją wskrzesić.

W zasadzie część powodów tego zastoju tkwiła w problemie, jakie fanfiki powinnam wam regularnie przesyłać. Teraz też mam dylemat, bo w sumie mam kilku kandydatów, jednego zostawiam sobie na następny Fantastyczny Kwiecień, inny nie jest jakościowo tak powalający jak dotychczasowe fanfiki, no i nie wiem, ilu jest na sali fanów Hetalii. Tak więc w sumie doszłam do wniosku, że fanfiki zacznę przesyłać pierwszego piątku we wrześniu (czyli od następnego tygodnia), a tymczasem wy mi powiedzcie, co chcecie bardziej:

– One-shoty do Hetalii.

Pękający lód – fanfik do Sherlocka opowiadający o tym jak Mycroft Holmes przeżywa zdarzenia z drugiego sezonu, a przy okazji dostaje wiadomości, które oskarżają go o śmierć brata.

Zachować sekret – fanfik do Kaczych opowieści (wiem, czyż to nie wspaniałe XD), w którym Diodak zostaje porwany.

Jaki ojciec, taki… – (bardzo długi, toteż będzie przesyłany w kawałkach) one-shot do Avengers o tym jak Iron Man przenosi się w czasie i przez przypadek sprowadza do przyszłości swojego ojca.

Tak więc proszę mi mówić, co byście bardziej preferowali, a ja się dostosuję.

Leave a Reply