Aktualności

Aktualności: Słowo wstępne do "Jakiego ojca, takiego…"

Jednak postanowiłam zamieścić jutro fanfika, mało tego – fanfika, o którym wspominałam kilka razy w ostatnich miesiącach.

No więc przechodząc do sedna sprawy – kiedy obejrzałam po raz drugi Kapitana Amerykę: Pierwsze Starcie, zapragnęłam napisać coś o Howardzie Starku obecnym w tym właśnie filmie – młodym, wszechstronnym i ogólnie pełnym energii. Potem przyszedł mi do głowy pomysł na to, aby Howard został przeniesiony do czasów współczesnych, aczkolwiek pierwotnie zakładałam, że ktoś z XXI wieku się o tym dowie i spróbuje dokonać zamachu na Howarda, aby nie dopuścić do powstania Iron Mana. Zdecydowałam jednak, że lepiej będzie skupić się na samej sytuacji, w której trzydziestokilkuletni Howard Stark jest uwięziony w naszych czasach i do tego z ludźmi, którzy albo go znali, albo o nim słyszeli (jednakże pomysł z zamachem na Tatę Starka, kiedy ten jeszcze nie został ojcem, został potem zrealizowany w Jabłoni).

Mam nadzieję, że nie przerazi was długość.

7 myśli na temat “Aktualności: Słowo wstępne do "Jakiego ojca, takiego…"

  1. Witaj Meg. Pisze tu, bo nie mam już konta na Vampirciowie. Jeśli będziesz chciała się skontaktować żeby pogadać o Arrow to daj tutaj mi znać.

  2. Wybacz za komentarz za komentarzem, ale to na razie jedyna moja forma kontaktu z Tobą – przekaż adminom z Vampircia by usunęli moje opowiadanie i temat w którym się przedstawiam. Z góry dzięki!

  3. Przekazałam, ale na razie Vampi nie odpowiada.Za to ty mi powiedz, czy może masz konto na fanfiction.net. Bo tam też jest funkcja PW.

  4. Czytam wasze SB jeszcze. odpisała \”OK\” i moje opowiadanie zostało usunięte. I widzę, że radość nastąpiła po moim odejściu i użytkownicy są zadowoleni i dziwne aluzje robią… Na zdrowie im. Pośmieję się z nimi. A konta nie mam na fanfiction.net, niestety. Chciałam na Twojego e-maila napisać, ale jak naciskam to nie chce się włączyć.

Leave a Reply