Aktualności · Fanfiction

Aktualności: Coś o "Jabłoni" i propozycja ankiety

Okej, a więc jutro jadę na działkę i nie będzie mnie do niedzieli. Wiecie zapewne co to znaczy – piątkowy fanfik będzie jutro rano. A że dodatkowo jest to ostatni napisany rozdział Jabłoni i choć wielki finał się pisze, nie wiem, czy zdążę go skończyć do następnego tygodnia, zapewne będzie trzeba znaleźć następcę (choć podejrzewam, że go i tak nie znajdę).

Tymczasem od jakiegoś czasu krąży mi po głowie pewien pomysł. Otóż zastanawiałam się, czy by od następnego tygodnia albo miesiąca nie robić ankiet, w których pytałabym was o to, które moje rzeczy uważacie za najlepsze. Każda ankieta dotyczyłaby innego “działu” Planety Kapeluszy – fanfika, artykułu, rankingu, Ze wspomnień fana itd. i trwałaby jakieś dwa tygodnie.

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że ankiety mogły już wam się przejeść, zwłaszcza ostatnimi czasy, tak więc pomysł tylko rzucam i mam nadzieję, że wszyscy, którym się one nie podobają, wyrażą swoją dezaprobatę, bo równie dobrze mogę tego pomysłu nie wcielać w życie.

Jedna myśl na temat “Aktualności: Coś o "Jabłoni" i propozycja ankiety

  1. Spoko, nie śpiesz się z Wielkim Finałem, nie pisz na siłę :)Kiedy przeczytałam w tytule \”propozycja ankiety\”, pomyślałam sobie tylko: \”O nie, znowuuuuu?\”. To chyba potwierdza Twoje domysły 😛 Jeśli jednak się na nie zdecydujesz, na pewno wezmę w nich udział, choć Twoim czytelnikiem jestem od niedawna i jeszcze słabo znam zawartość tego bloga.

Leave a Reply