Aktualności · Miesiące z... · Wrzesień z Agathą Christie

Aktualności: Nowy zakup na Wrzesień z Agathą Christie

Wstąpiłam dzisiaj do Empiku i ku swemu wielkiemu zdziwieniu natrafiłam na Inicjały morderstwa, czyli najnowszą powieść z Herkulesem Poirotem. Od razu zdecydowałam, że muszę ją kupić i oto jest.

Szkoda, że nie znalazłam tej książki wcześniej, bo miałabym więcej czasu, aby ją zrecenzować. Obecnie, kiedy do końca Września z Agathą Christie pozostało cztery dni, nie sądzę, abym była w stanie przeczytać Inicjały morderstwa i jeszcze napisać jakąś jej sensowną recenzję.

Niemniej jednak chciałam się pochwalić, że ją mam, zwłaszcza, że Wrzesień z Agathą Christie jeszcze nie minął.

3 myśli na temat “Aktualności: Nowy zakup na Wrzesień z Agathą Christie

  1. wiem ze jestem okropna że sie czepiam ale tak naprawde to nie jest książka agatki tylko jak widac na dole Hannah Sophie. Wiec można powiedziec ze to fanfiction Dotyczacy Herkulesa Poirot 🙂

  2. Wiem, wiem, ale od kiedy dowiedziałam się, że jest nowa powieść z Herkulesem Poirot i do tego zaaprobowana przez jej rodzinę, musiałam ją dostać. Obiecano mi, co prawda, powieść, w której bohaterem jest młody Poirot, ale nie narzekam. Sophie odrobiła pracę domową i udało jej się ująć charakter Poirota, nie mówiąc już o tym, że sam narrator, który pełni rolę Watsona, jest całkiem sympatyczny.

Leave a Reply