Aktualności

Aktualności: Ankieta o fanfikach zakończona

Na początku wydawało się, że znów będziemy mieć niejednoznaczne wyniki (tzn. – trzy osoby głosowały na trzy różne pozycje), ale potem nastąpiła mała, acz istotna zmiana. Prawdę mówiąc, nadal nie wiem, co dalej począć. Mimo wszystko trochę się martwię.

Następna ankieta dotyczy recenzji. Przy czym od razu daruję wam dwie ostatnie, skoro podczas pierwszej ankiety nie dodałam do puli artykułu o Arrow. Tak czy inaczej, spośród pięciu propozycji będzie wam łatwiej wybierać.

4 myśli na temat “Aktualności: Ankieta o fanfikach zakończona

  1. No bo mój pierwotny pomysł był taki, aby w rocznicę powstania bloga omówić te teksty, które otrzymały najwięcej głosów w ankietach. Spodziewałam się, że będzie większa frekwencja i że wyniki okażą się bardziej jednoznaczne. A już trzecia ankieta wydaje się być niewypałem.Jak tak dalej pójdzie, będę musiała wymyśleć coś innego na tego 14 listopada.

  2. Powiem Ci szczerze, że nie wiem, jaki sens miałoby omawianie Twoich tekstów przez Ciebie. Zwłaszcza że do części tekstów dodawałaś jakieś słowo wstępne. Tekst powinien bronić się sam.

Leave a Reply