Aktualności: Takie pomysły na czerwiec

Zacznę od tego, że miałam mały pomysł na Dzień Dziecka – listę siedmiu ulubionych postaci dziecięcych. Jednak już widzę, że nie uda mi się z tym sprężyć, bo mam mnóstwo rzeczy na głowie (głównie na fanfiction.net XD). Mimo wszystko mam kilka pomysłów, nad którymi chciałabym się pochylić w najbliższym miesiącu.

– Suplement do artykułu o Daredevilu – jest kilka rzeczy, o których zapomniałam wspomnieć w samym artykule, i kilka, które przyszły mi do głowy w przeciągu całego mijającego miesiąca.

– Krótka notka o filmie o Czarnej Wdowie – chciałabym również tutaj wypowiedzieć się na temat ogólnego pragnienia fanów MCU, aby powstał film o Czarnej Wdowie.

– Q. opublikowała dzisiaj tekst na temat tego, co serialowy Hannibal robi źle. Drugi punkt, poświęcony bezsensownemu symbolizmowi sprawił, że zachciało mi się obejrzeć poprzednie sezony serialu Fullera i doszukać się sensu w nachalnej symbolice. Pomysł byłby taki, że analizowałabym po jednym odcinku. Szczerze mówiąc nie jestem do końca przekonana do tego pomysłu, bo nigdy nie lubiłam Hannibala, no ale – rozkminy to moja specjalność.

I to chyba tyle.

Leave a Reply