Aktualności

Aktualności: Wyniki ankiety…

… wyszły dość miernie i niejednoznacznie. Cztery osoby oddały głosy na cztery różne artykuły, a więc mamy remis i nie można wyłonić zwycięzcy. Prawdę mówiąc, spodziewałam się, że będzie kilka głosów na któryś z moich artykułów o Sherlocku albo na Pogadajmy o Wielkiej Czwórce, bo te artykuły cieszą się największą popularnością.

Zdaję sobie sprawę z tego, że tak niska frekwencja jest wynikiem tego, że tak duży wybór mógł niektórych ludzi przytłoczyć i po prostu widząc ten rządek, bądź co bądź, dwudziestu tytułów po prostu ich przytłoczył; albo po prostu przybywacie tu nie dla artykułów, tylko Podręcznika fanfikowca, więc nigdy nie myślicie, który mój artykuł jest najlepszy.

Tak czy inaczej, w tym tygodniu ankieta będzie dotyczyć wielorozdziałowych fanfików. Chciałam zrobić dwie ankiety – jedną związaną z wielorozdziałowymi fikami i drugą związaną z jednoczęściówkami – ale widząc jak potoczyły się sprawy z ankietą o artykułach, postanowiłam poprzestać na multi-chappach, których jest po prostu mniej. No i będziecie mieć na głosowanie więcej czasu.

Mam nadzieję, że tym razem pójdzie lepiej, bo jeśli tak dalej pójdzie, nie będę miała niczego na rocznicę.

Leave a Reply