Aktualności: Wyniki ankiety…

… wyszły dość miernie i niejednoznacznie. Cztery osoby oddały głosy na cztery różne artykuły, a więc mamy remis i nie można wyłonić zwycięzcy. Prawdę mówiąc, spodziewałam się, że będzie kilka głosów na któryś z moich artykułów o Sherlocku albo na Pogadajmy o Wielkiej Czwórce, bo te artykuły cieszą się największą popularnością.

Zdaję sobie sprawę z tego, że tak niska frekwencja jest wynikiem tego, że tak duży wybór mógł niektórych ludzi przytłoczyć i po prostu widząc ten rządek, bądź co bądź, dwudziestu tytułów po prostu ich przytłoczył; albo po prostu przybywacie tu nie dla artykułów, tylko Podręcznika fanfikowca, więc nigdy nie myślicie, który mój artykuł jest najlepszy.

Tak czy inaczej, w tym tygodniu ankieta będzie dotyczyć wielorozdziałowych fanfików. Chciałam zrobić dwie ankiety – jedną związaną z wielorozdziałowymi fikami i drugą związaną z jednoczęściówkami – ale widząc jak potoczyły się sprawy z ankietą o artykułach, postanowiłam poprzestać na multi-chappach, których jest po prostu mniej. No i będziecie mieć na głosowanie więcej czasu.

Mam nadzieję, że tym razem pójdzie lepiej, bo jeśli tak dalej pójdzie, nie będę miała niczego na rocznicę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.