Krótka notka

Krótka notka o postanowieniach noworocznych na 2020

Witajcie w nowej dekadzie! Tak jak w zeszłym roku, tak i tym razem postanowiłam spisać swoje postanowienia noworoczne w punktach, aby w następny Sylwester zobaczyć, co uda się z tego zrobić, a co nie.

Ze względów prywatnych może się to okazać trudne, zwłaszcza, że w wielu sprawach pozablgowych i twórczych (praca i wolontariaty) chciałabym się bardziej przyłożyć, niemniej jednak postaram się postawić sobie w miarę realne do zrealizowania cele.

Oto one:

Po pierwsze – W październiku 1920 roku wydana została po raz pierwszy Tajemnicza historia w Styles – powieść, w której zadebiutował Herkules Poirot. To zaś oznacza, że w tym roku mały Belg będzie obchodził setne urodziny. Dlatego właśnie chciałabym zorganizować na Planecie Kapeluszy Październik z Poirotem. Już od jakiegoś czasu nosiłam się z tym zamiarem i mam nawet kilka pomysłów na to, co mogłabym przygotować w ramach tego wydarzenia, ale co z tego wyjdzie, zobaczymy.

Po drugie – Ponieważ swoją wielką rocznicę będzie mieć również The Sims, chciałabym w styczniu przygotować Ze wspomnień fana o tej serii gier.

Po trzecie – Dobrze by było jakoś rozruszać mój kanał na YouTubie… I wiem, co zaraz powiecie: że już wielokrotnie chciałam robić wideo i nic z tego nie wychodziło. Tym razem jednak postanowiłam postawić sobie w miarę realny cel. Otóż postanowiłam, że widea (czy to Okiem fanfikowca, czy to Dziwne książki Meg, czy to cokolwiek innego) będę robić raz na miesiąc.

Po czwarte – Zamierzam dalej pracować na Kliniką doktora Marcha i innymi opowiadaniami autorskimi, zwłaszcza że zdobywam coraz więcej czytelników.

Po piąte – Chciałabym się samodoskonalić, m. in. poprawić kondycję w taki sposób, aby nie mieć zadyszki podczas dłuższego biegu. Jeśli uda mi się to osiągnąć przez rok, potem będę mogła uczyć się sztuk walki.

I to tyle, jak na razie. Zobaczymy co z tego będzie.

Leave a Reply