Krótka notka rocznicowa – osiem lat Planety Kapeluszy

Mija kolejny rok działania Planety Kapeluszy – tym razem już ósmy!

Na pewno jest lepiej niż rok temu, biorąc pod uwagę to, że wtedy prawie nie czułam, że jestem czytana, a teraz odnotowuję zainteresowanie co poniektórymi swoimi tekstami. Można powiedzieć, że mój blog się powoli aklimatyzuje w nowym miejscu. Szczególną popularnością cieszą się artykuł o All-Michcie z My Hero Academia i lista najciekawszych ras w Star Treku, ostatnio jednak widzę też, że ktoś przygląda się innym, starszym artykułom, co mnie bardzo cieszy.

Niemniej jednak przydałaby się jakaś większa aktywność. Fajnie by było, gdyby pojawiały się jakieś komentarze i gdybym mogła na nie liczyć, mniej lub bardziej. Mogłabym wtedy zrobić Q&A albo coś innego.

Ponieważ już powoli szykuję się do wydania Kliniki doktora Marcha (na razie jestem jeszcze w fazie poprawek, ale już myślę nad marketingiem), podzielę się z Wami pewnym pomysłem, który jakiś czas temu przyszedł mi do głowy w związku z potencjalną formą reklamy Kliniki. Nie wiem czy dojdzie do skutku, biorąc pod uwagę to, że pewnie będę potrzebować aktorów głosowych, a nie wiem, czy ktoś będzie chciał wziąć w tym udział, ale jednak wydaje mi się to najbardziej optymalnym rozwiązaniem:

Pomyślałam mianowicie, że można by zrobić serię wideo z fragmentami opowiadań stylizowanymi na nagrania z sesji, które doktor March przeprowadza z klientami. Powiedzcie mi, co o tym myślicie.

A tymczasem mam nadzieję, że czeka nas kolejny dobry rok na Planecie Kapeluszy.

Jedna myśl na temat “Krótka notka rocznicowa – osiem lat Planety Kapeluszy

  1. Oby tych lat było dużo, dużo więcej. Podziwiam twoją kreatywność, twoje pomysły są naprawdę błyskotliwe.

Leave a Reply