Aktualności · Wpisy okolicznościowe

Aktulaności: Wyjeżdżam

Drodzy Czytelnicy/Widzowie,

Otrzymałam dziś rano ważną wiadomość od starego przyjaciela, który powiedział mi, że wybiera się w pewną ważną podróż i potrzebuje mojej asysty. Nie ukrywał, że będzie to podróż pełna niebezpieczeństw i niewygód, ale obudziło to we mnie wewnętrznego turystę i musiałam się zgodzić. W końcu zawsze chciałam obejrzeć Erebor, Hogwart, Camelot i Asgard. Jeśli mi się poszczęści, zahaczymy również o Gotham City. Znajomy nie wyklucza również kilku podróży w czasie.

A to ostatnia focia mojego przyjaciela, jaką mi przysłał. Nie wiem jak teraz wygląda, ale pewnie tak samo.

W dodatku będzie to podróż w doborowym towarzystwie, jak zapewnia mnie mój przyjaciel, a znając jego zdolność dobierania kompanów do wyprawy, mogę spodziewać się ciekawych towarzyszy. Już teraz wiem, że w skład naszej kampanii wchodzić będą: Bilbo Baggins, doktor Emmett Brown, Harry Potter, Chuck Norris, Sherlock Holmes i Pingwiny z Madagaskaru.

Bilbo, co prawda, ma pewnie problemy emocjonalne, ale chodzi regularnie na terapię.

Pojedziemy Hellicarrierem, którego wspaniałomyślnie odstąpił tam Nick Fury. Nalegał jednak na to, aby to jego załoga go pilotowała. Rozważaliśmy czy by nie polecieć TARDIS, ale ja i Doktor Who mamy ostatnio ze sobą na pieńku. Martwię się tylko, czy na widok Hellicarriera Mroczny Rycerz Gotham nie zechce nas zestrzelić.

Mieliśmy również jechać tym, ale byśmy się wszyscy nie zmieścili, toteż doktor Brown przygotował nam swój pociąg.

W każdym razie, nie będzie mnie przez najbliższy rok. Spróbuję aktualizować bloga i opowiedzieć wam o mojej podróży, jednak raczej nie będę miała na to zbyt wiele czasu.

Do rychłego update’u
RedHatMeg

Leave a Reply