Aktualności

Aktualności: Czas na halloweenową autopromocję!

Opowiadałam już kiedyś o tym, ale mam konto na Wattpadzie. Wspominałam też, że od jakiegoś czasu piszę Klinikę doktora Marcha – zbiór opowiadań o psychoterapeucie zajmującym się przypadkami rodem z fantasy i science-fiction.

Tak się składa, że rok temu przygotowałam rozdział halloweenowy Kliniki doktora Marcha. Rozdział nosi tytuł Pomsta poprzez pośrednika – był o nawiedzonym domu i o tym jak doktor March i jego asystentka, panna Keats, mierzą się z pewnym duchem. Przy okazji był to tak zwany Day in the Limelight dla panny Keats i zasygnalizowałam tam kilka rzeczy na jej temat. Tak po prawdzie to miałam jeszcze dwa pomysły na rozdział halloweenowy. Pierwszy było o tak zwanej “final girl”, drugi był bardziej lovecraftiański. Oba mam napoczęte gdzieś na dysku i czekają, aż je kiedyś wykorzystam.

W każdym razie Pomstę poprzez pośrednika możecie przeczytać tutaj, albo – jeśli nie lubicie Wattpada – tutaj (to piąty rozdział).

To tyle. Chciałam zwrócić Waszą uwagę na to, że piszę różne rzeczy poza blogiem, zwłaszcza, że jakiś czas temu Vampiricia też się o autopromocję pokusiła (nawiasem mówiąc wciąż nade mną wisi artykuł o Portalu).

Teraz zaś układam listę halloweenowych speciali, które polecam i na pewno możecie się spodziewać artykułu o najnowszym AHS (chociaż niezbyt szybko, bo na razie wyszły trzy odcinki z dziesięciu).

Leave a Reply