Krótka notka · Wakacyjne Wyzwanie

Krótka notka – Wakacyjne Wyzwanie 2022!

Jak (prawie) co roku, ja i Oscar Readmore z O. G. Coś tam napisał, organizujemy Wakacyjne Wyzwanie, w którym co dwa tygodnie, na podstawie określonych haseł polecamy sobie nawzajem filmy, odcinki seriali, kreskówki albo anime. Przez te dwa tygodnie mamy owe polecanki obejrzeć, a następnie napisać o swoich wrażeniach na blogach. Celem Wakacyjnego Wyzwania jest rozruszanie naszych stron, jak również obczajenie rzeczy, po które zapewne ani ja, ani Oscar byśmy nie sięgnęli (a przynajmniej nie aż tak prędko).

Hasła bywały różne. Były motywy typowo wakacyjne (jak odpoczynek czy słońce), były miasta, były letnie przeboje i letnie blockbustery. Tym razem Oscar zaproponował, aby wszystko kręciło się wokół podróży, tak więc hasła to: towarzysz podróży, środek transportu, cel podróży i hotel. A ponieważ jest to Wakacyjne Wyzwanie przypadające na dziesiątą rocznicę, przygotowałam dla kolegi Oscara kilka specjalnych propozycji.

Pierwsza tura rozpocznie się w poniedziałek. A tymczasem ja zachęcam Was do zapoznania się z poprzednimi edycjami Wakacyjnego Wyzwania.

Do widzenia wkrótce!

2 myśli na temat “Krótka notka – Wakacyjne Wyzwanie 2022!

Leave a Reply