Bez kategorii

Wakacyjne Wyzwanie – Podróż w Nieznane

Wakacyjne Wyzwanie: Podróż w Nieznane (grafika w tle: Alex Andrews)

I tak oto przyszedł czas na Wakacyjne Wyzwanie!

Ja i Oscar z bloga O. G. coś tam napisał będziemy przez następne dwa miesiące zadawać sobie do obejrzenia kolejne filmy, odcinki seriali i anime. Nastepnie napiszemy o nich teksty, dzieląc się naszymi wrażeniami. W tym roku jednak zdecydowaliśmy się na coś unikalnego.

W poprzednich pięciu edycjach Wakacyjnego Wyzwania proponowaliśmy sobie rzeczy, które już znaliśmy. Dość często było to coś, co odkrywaliśmy w przeciągu roku i postanowiliśmy zobaczyć, jak ta druga osoba się będzie na to zapatrywać… I potem wychodziło na to, że w najlepszym razie nie mieliśmy wyrobionego zdania (no bo to tylko jeden odcinek, come on), a w najgorszym razie zupełnie nam się nie podobały propozycje oponenta.

Jednakże już w poprzednim roku wpadliśmy na pomysł, aby któreś z kolei wydanie Wyzwania było czymś na zasadzie “randki w ciemno” – każde z nas zadawało coś, czego wcześniej nie widzieliśmy. Tak właśnie powstało Wakacyjne Wyzwanie – Podróż w Nieznane! A że jest to podróż, postanowiliśmy, że cztery kategorie będą odnosić się do czterech stron świata – Północy, Południa, Wschodu i Zachodu.

I choć mam już kilka rzeczy, które poznałam albo odkryłam na nowo przez ten rok i które chciałabym pokazać Oscarowi, to byłam ciekawa jak na wyjdzie Podróż w Nieznane.

Tak więc nie przedłużając, od poniedziałku zaczyna się pierwsza runda najnowszego Wakacyjnego Wyzwania!

Jedna myśl na temat “Wakacyjne Wyzwanie – Podróż w Nieznane

Leave a Reply