Aktualności

Aktualności: Wielka nowina (oraz wielka prośba)

Co prawda mamy Październik z Agathą Christie i chciałam, aby był on w całości poświęconej Królowej Kryminału, ale pomyślałam, że podzielę się pewną nowiną, a przy okazji zwrócę się do moich czytelników w ważnej sprawie. Niektórzy już wiedzą o co chodzi z moich mediów społecznościowych i z Polskiej Bazy Opowiadań i Fanfiction, ale warto o tym wspomnieć tutaj.

Otóż w zeszłą niedzielę, po trzech latach pracy, ukończyłam pisanie Kliniki doktora Marcha. Opowiadałam już o tym zbiorze opowiadań już wiele razy, a teraz, kiedy już napisałam ostatni rozdział, pozostało mi już tylko tam dodać pewne szczegóły, tu poprawić literówki i błędy merytoryczne, i w ogóle wziąć pod uwagę różne rzeczy, których nie zauważałam wcześniej. Właśnie dlatego potrzebuję, aby czytelnicy powiedzieli mi, co myślą o poszczególnych postaciach, co im się podoba, a co nie i co można by poprawić. Zwłaszcza odczucia czytelników odnośnie tego, jak odbierają relacje i postacie mogą mi być bardzo pomocne.

Dlatego chciałabym Was poprosić o przeczytanie Kliniki doktora Marcha i podzielenie się ze mną swoimi odczuciami. Możecie zapoznać się ze zbiorem opowiadań na Wattpadzie albo na Polskiej Bazie Opowiadań i Fanfiction. Co zaś się tyczy komentowania, jeśli nie macie konta na ani jednej z tych platform, a nie chcecie się na nie zarejestrować, możecie skontaktować się ze mną poprzez moje media społecznościowe lub maila: redhatmeg@gmail.com.

A jutro wracamy do Października z Agathą Christie i będziemy omawiać film, który parodiuje – między innymi – Poirota i pannę Marple.

Leave a Reply